Looduslikust kiltkivist katused

Kiltkivikatused on tehtud käsitsi Hispaanias kaevandatud kiltkivist. Sellest materjalist ehitatud katuste iga on pikem, kui praegusel hetkel kaubanduses saadaolevatel katusekividel. Kiltkiviplaadid paigaldatakse roovituse külge kas naelte või konksudega, mis teeb selle võrdlemisi lihtsaks. 

Meie soovitame kasutada Eesti kliimas paksemat tüüpi kiltkiviplaate, sarnaselt Skandinaavias paigaldatavatele katustele. Kuna antud tüüpi katusekivide tootmine vähenõudlik ja tarbib tootmiseks vähem ressurssi, on võrreldes ükskõik millise teise katusekattetüübiga tegu ka väga keskonnahoidliku valikuga. Soovi korral on võimalik paigaldada kiltkivikatus koos sisseehitatud päikeseküttesüsteemiga.

Kiltkivi on võrreldamatute omadustega materjal, mida saab kohandada iga projekti jaoks lisades igas rakenduses väärtust. Looduslik kivi annab igale katusele või fassaadile ainulaadse, ajatu ja muutumatu ilme. Elegants ja erilisus on väärtus, mida hinnata.

Kvaliteet

Loodushoid

Ilu

Kiltkivil on juba looduse poolt kaasa antud eriti head tehnilised omadused:

  • pikk hooldusiga
  • veekindlus
  • tulekindlus

Erinevalt mittelooduslikest materjalidest kiltkivi välimus ega ka omadused aja jooksul ei muutu.

Meie poolt pakutav materjal on täiesti looduslik. Naturaalse kiltkivi tootmine on käsitöönduslik protsess, mille käigus materjali ei töödelda keemiliselt ega termiliselt.

Kuna tootmisprotsessi osaks on vaid toorme kaevandamine ja mõõtu lõikamine, on loodusliku kiltkivi ökoloogiline surve väga madal.

Naturaalne läige ja omapärane tekstuur teeb kiltkivist elegantse materjali, millel on eriline iseloom. See looduslik kivi annab igale pinnale unikaalsuse ja prestiiži samal ajal tagades ajatu stiili ja erilise vastupidavuse.

Ilma põhjuseta ei ole looduslikku kiltkivi aja jooksul kasutatud kirikute, mõisate ja losside katuse kattematerjalidena.

+372 510 8462
info@ehituselement.ee
Põllu 2, Võru
Erielement OÜ 2024   |   Reg nr: 16508841   |