Ehituselement on loodusliku kiltkivi

                             ametlik maaletooja

Kiltkivikatused on tehtud käsitsi Hispaanias kaevandatud kiltkivist. Sellest materjalist ehitatud katuste iga on pikem, kui praegusel hetkel kaubanduses saadaolevatel katusekividel. Kiltkiviplaadid paigaldatakse roovituse külge kas naelte või konksudega, mis teeb selle võrdlemisi lihtsaks. 

Meie soovitame kasutada Eesti kliimas paksemat tüüpi kiltkiviplaate, sarnaselt Skandinaavias paigaldatavatele katustele. Kuna antud tüüpi katusekivide tootmine vähenõudlik ja tarbib tootmiseks vähem ressurssi, on võrreldes ükskõik millise teise katusekattetüübiga tegu ka väga keskonnahoidliku valikuga. Soovi korral on võimalik paigaldada kiltkivikatus koos sisseehitatud päikeseküttesüsteemiga.

Sindel- ja laastukatused

Pakume traditsiooniliste katusetüüpide nagu sindel- ja laastukatuse paigaldust. Oleme aastate jooksul kogunud palju kogemusi ja infot selle kohta ja julgeme neid soovitada. Hästi hoitud haavalaastukatus peab vastu kuni 60 aastat.

Pakume paigaldust nii talumajadele kui ka väikerajatisele. Eriprojektina võime moodustada eeltöödeldud laastust ka katustele mustreid.

Profiil- ja valtsplekist katused

Profiilplekk-katus on kõige hinnasõbralikum katusekatte tüüp, mis ei jää tehnilistelt omadustelt alla teistele katusekattetüüpidele. Tänu oma kergusele ei vaja plekk-katus ka nii tihedat aluskonstruktsiooni kui kivikatus.

Traditsioonilise katusekattena pakume ka valtsplekk-katust, mille eeliseks on võimalus vormida plekki ümber keerukamate vormide- ümarad katusevormid, kuplid jne.

Kivikatused ja katuseaknad

Lisaks kiltkivikatustele paigaldame ka kõiki teisi kivikatuseid. Kivikatuse kasuks räägib tema pikk kasutusiga ning ilu. 

Koos spetsialistidega paigaldame kõikidele katusetüüpidele ka katuseaknaid.

Lompka SK OÜ

Põllu 2, Võru

tel +372 510 8462

Registrikood 11174157